Najważniejsze święto w roku! Zapraszamy na Dzień Dziecka do Starej Kablowni

Data dodania: 2017-05-31

Na to wyjątkowe wydarzenie dzieciaki czekają przez cały rok. W końcu jest ich dzień. Na bok idą wszystkie obowiązki i nauka, w końcu Dzień Dziecka jest tylko raz w roku! Ale tylko w Centrum Handlowym Stara Kablownia, będzie ono trwało wyjątkowo dłużej. Zapraszamy na dni pełne wrażeń oraz niespodzianek.

Tipi, imponujące pióropusze, tajemnicze znaki dymne... to mogą być tylko prawdziwi Indianie! 1 czerwca, w dniu święta dzieci, to właśnie oni specjalnie odwiedzą Czechowickie Centrum Handlowe prezentując wspaniałe zabawy i wyjątkową, indiańską wioskę. Po przygodach rodem z "Dzikiego Zachodu" przyjdzie czas na prawdziwy sprawdzian z fikołków. Eurobanji, dmuchańce i koniki sprawdzą ile radości i śmiechu uda się skumulować jednego dnia w wyjątkowej Starej Kablowni.

W ramach krótkiego odpoczynku zapraszamy na słodki poczęstunek i konkursy z nagrodami. W końcu po dobrej zabawie należą się specjalne prezenty. Nie zapominamy również o rodzicach, bo w Dzień Dziecka nasze sklepy będą oferować wiele ofert promocyjnych.

To nie koniec zabawy, ponieważ w weekend, 3 i 4 czerwca, bogaty program przygotowuje Multikino oraz Lodolandia. Kino w Starej Kablowni przez cały weekend zaprasza na malowanie buziek, słodkości, konkursy, zabawy oraz zwiedzanie zakamarków i zaplecza, na co dzień niedostępnego dla odwiedzających. Premierowo, do dyspozycji dzieciaków będzie także wioska Smerfów, w której czekać będą niezwykłe wyzwania oraz oczywiście mnóstwo nagród – w tym vouchery na lody świderki ufundowane przez Lodolandię. Ponadto, na wszystkich czeka wesoła fotobudka, dzięki której każdy zabierze ze sobą pamiątkę wspólnego świętowania. Dla prawdziwych fanów kina przygotowano również wspaniałe plakaty i naklejki z bohaterami ulubionych filmów Disneya.

Tegoroczne święto Dzieci w Starej Kablowni potrwa aż 3 dni! Zapraszamy do wspólnego świętowania i radosnej zabawy!

Data:
2017-06-01
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
20:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: