Żywiec walczy o salę sensoryczną dla dzieci!

Data dodania: 2017-05-30

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej oraz Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Żywcu walczy o specjalną salę sensoryczną dla dzieci. 

Aby zdobyć taką salę POTRZEBNE SĄ GŁOSY - ZAGŁOSUJ TUTAJ => GŁOSUJ

  • 1 mail = 1 głos
  • Po oddaniu głosu należy sprawdzić maila i potwierdzić oddanie głosu w mailu, który się otrzyma

Organizatorzy zwracają się z prośbą do Państwa o pomoc w zdobyciu głosów w konkursie "To dla mnie ważne".  Konkurs trwa od 22 maja do 11 czerwca i polega na oddawaniu głosów na wybrany projekt. Głosowanie odbywa się przez kliknięcie na stronie projektu. Niestety jeden adres mailowy może zagłosować tylko jeden raz na inicjatywę. W związku z tym obostrzeniem organizatorzy szukają osób, które wesprą projek "kliknięciami" i udostępnią informacje o naszym projekcie dalej, aby zwiększyć możliwość zdobycia głosów od większej ilości osób. Dofinansowanie otrzymają projekty z największą ilością głosów. 

Sala SENSIRA to pomieszczenie, które wyklucza nadmiar bodźców, a przyjemna atmosfera pomieszczenia wywołuje specjalne odczucia zmysłowe. Specjalnie dobrane kolorowe światło, obrazy, przyjemne zapachy, dają możliwość doświadczania różnymi zmysłami. Indywidualnie dopasowana, regulowana dawka światła, i aromatów działa odprężająco, ale i aktywizująco. Ta spokojna atmosfera działa odprężająco na ciało i psychikę, wprawia w dobre samopoczucie, uwalnia od lęków, umożliwia aktywność bez ulegania dekoncentracji i w szczególny sposób pobudza zdolność do nauki. Dzieci są naszą przyszłością, to od Nich zależny jaka będzie jakość naszej przyszłości, dlatego dzieci zasługują na najwyższej jakości środowisko, w którym mogą poznawać siebie, poznawać świat i budować równowagę swojego wnętrza. Sala SENSIRA umożliwi Im zdobycie fundamentu, który wpłynie na nasze jutro.

Projekt Sala Sensira: 

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1489,sala-sensira.html

Więcej informacji również na:
https://www.facebook.com/events/157327448137953/

Zapraszamy również na strony Organizatorów:
https://www.facebook.com/stowarzyszeniezywiec/
https://www.facebook.com/zywiecjutra/
www.zywiecjutra.pl

Z góry dziękujemy za pomoc w zdobyciu głosów mailowych na inicjatywę - Salę Sensira w konkursie "To dla mnie ważne".

Data:
2017-06-11
Rozpoczęcie:
Miejsce:
Żywiec ,
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: