Skrzat Szpulek ze Starej Kablowni zaprasza do zabawy z Playmobil

Data dodania: 2017-05-11

Czy jest coś piękniejszego niż beztroska i wesoła, dziecięca zabawa? Wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, a zabawki same tworzą kolejne przygody i niezwykłe historie. Skrzat Szpulek, niewielki mieszkaniec Centrum Handlowego Stara Kablownia, zaprasza na kolejny weekend pełen atrakcji i wspólnej zabawy.

Zabawkowy weekend Skrzata odbędzie się w Czechowickim Centrum Handlowym już 13 i 14 maja, w godzinach od 15:00 do 19:00. Tym razem atrakcje ze Szpulkiem przygotują dla wszystkich dzieciaków: Sklep Skrzat - zlokalizowany na poziomie -1 centrum handlowego oraz producent zabawek PLAYMOBIL!

W programie przygotowano wspaniałe konkursy z nagrodami, wiele niespodzianek i wspólnej radości. Dla wszystkich, jak zawsze, zapewniamy zabawy do woli. Warto spędzić majowy weekend w Starej Kablowni, obiecujemy, że nie zaznacie nudy.

Dzieciakom przypominamy także o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Do zobaczenia 13 i 14 maja w Centrum Handlowym Stara Kablownia!

Data:
2017-05-13
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: