Amatorskie zawody pływackie

Data dodania: 2017-05-04

W sobotę, 6 maja, na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie spotkają się dzieci, młodzież oraz całe rodziny, aby wziąć udział w wyjątkowym sportowym wydarzeniu – amatorskich zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie organizowane przez Klub Sportowy HumanSport.

W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 wielu młodych sportowców weźmie udział w zawodach, podczas których będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. 

Uczestnicy zawodów to pływacy ze Śląska Cieszyńskiego i okolic, niezrzeszeni w klubach pływackich. Wezmą udział w konkurencjach w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz motylkowym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Zawody zakończy sztafeta rodzinna z aktywnym udziałem rodzica bądź innego członka rodziny. Będzie to wspaniały czas sportowych emocji i niesamowitych wrażeń!

Impreza finansowana jest ze środków finansowych Powiatu Cieszyńskiego, dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach. 

Fot. Materiały organizatora

Data:
2017-05-06
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
12:30
Miejsce:
Cieszyn, 43-400 Cieszyn ul. Paderewskiego 9
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


AKTUALNY MAGAZYN

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki