Rajd 4 Koła Napędzane Rodziną - edycja II

Data dodania: 2017-05-03

24 czerwca 2017 rusza II edycja samochodowego rajdu rodzinnego, który wspiera akcję 'Nie Wypada Nie Pomagać' działają na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Główną ideą rajdu jest propagowanie spędzania czasu całą rodziną w sposób aktywny. To od całej drużyny, dzieci jak również dorosłych będzie zależało jakie miejsce w rajdzie zdobędą. Konkurencje dopasowane do wieku dzieci. Każda drużyna stylizuje swoją rodzinę oraz samochód, którym będą się poruszać (np. Flintstonowie). Oprócz nagrody głównej i pocieszenia, organizatorzy przewidzieli także upominki za najciekawszą stylizację samochodu, rodziny oraz nazwy zespołu. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na: FB/Rajd 4 Koła Napędzane Rodziną.

Załogę każdego pojazdu tworzą minimum 4 osoby, w tym przynajmniej 2 osoby dorosłe oraz dziecko. Pozostała część załogi jest określana dowolnie przez każdą załogę, przy zachowaniu dopuszczalnej ilości pasażerów dla pojazdu każdej załogi. Załogę rodzinną mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz dzieci.

Obowiązkowa opłata wpisowa wynosi 100 zł od każdej osoby dorosłej uczestniczącej w Rajdzie. Dzieci do lat 18 uczestniczą w Rajdzie bezpłatnie.

Opłatę wpisową uiszcza się na Konto:

SZPITAL PEDIATRYCZNY
Bank Zachodni WBK S.A. 4 Oddział w Bielsku-Białej 55 1500 1357 1213 5002 5401 0000 z dopiskiem RAJDSZPITAL PEDIATRYCZNYORAZ NAZWA ZAŁOGI

w terminie do 2 dni od dnia wypełnienia formularza zgłoszeniowego, podając w tytule przelewu: „opłata wpisowa - Nie Wypada Nie Pomagać – Rajd - Nazwa załogi W przypadku rezygnacji z Rajdu, niezależnie od przyczyny rezygnacji Opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

Opłata wpisowa obejmuje: lunch, wieczorny poczęstunek oraz pakiet reklamowy Rajdu.

Fot. Materiały organizatora

Data:
2017-06-24
Rozpoczęcie:
09:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Będzie podane do 15.05.2017
Wstęp:
Dorośli: 100 zł / Dzieci: 0 zł
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: