SKrzat w Kosmosie - zapraszamy na weekend do Starej Kablowni

Data dodania: 2017-04-08

Czy Skrzaty mieszkają również w kosmosie? Wszyscy szukamy "zielonych ludzików", a może to zły kolor i rozmiar? Bo kto powiedział, że Skrzat Szpulek nie przybył z Marsa, wprost do Centrum Handlowego Stara Kablownia? Podczas kolejnego Weekendu Skrzata zapraszamy do rakiety, którą będziemy wspólnie podróżować przez galaktyki!

Kolejny Biblioteczny Weekend Skrzata zapowiada kosmiczne atrakcje i orbitalne emocje. Zapraszamy już 8 i 9 kwietnia do Starej Kablowni. Od 15:00 do 19:00 w sobotę i niedzielę, będzie mega-kosmicznie! Wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach poznamy galaktyczne stworki, pobawimy się na Księżycu, stworzymy bukiety z marsjańskich kwiatów. A może portrety nie z tej ziemi? Nic prostszego, w końcu w stanie nieważkości przyjdzie nam to leciutko!

Dla wszystkich dzieciaków mamy jak zawsze konkursy z nagrodami, krzyżówki i zagadki! Zapraszamy do wspólnej zabawy, kosmos rozszerza się przez cały czas, podobnie jak możliwości zabaw, których granice wyznacza tylko wyobraźnia!

Centrum Handlowe Stara Kablownia, przypomina dzieciakom także o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody.

Do zobaczenia już 8 i 9 kwietnia w Starej Kablowni!

Data:
2017-04-08
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: