Naukowy Weekend Skrzata z Fabryką Radości

Data dodania: 2017-03-10

Nauka nie musi być nudna. Zamiast przysypiać na lekcjach zapraszamy Was do Starej Kablowni na pełen nauki, zabaw i konkursów: Naukowy Weekend Skrzata z Fabryką Radości.

Czy wiecie dlaczego statki pływają, a balony unoszą się w powietrzu? Detektywi z Fabryki Radości odkryją przed nami wszystkie zagadki świata. W najbliższą sobotę i niedzielę przeniesiemy się wspólnie do świata tajemniczych eksperymentów i niezwykłych doświadczeń.

Podczas zbliżającego się weekendu na wszystkich czeka mini śledztwo i zgłębianie wspólnie z detektywem tajników szalonych naukowców. A gdyby wrażeń było jeszcze za mało, to czekają eksperymenty i doświadczenia o nieprawdopodobnym potencjale – od kuli plazmowej, po banki mydlane.

Przypominamy dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Fabryką Radości zapraszają w najbliższy weekend, od 15:00 do 19:00, nie może Was zabraknąć na kolejnym spotkaniu ze Skrzatem Szpulkiem.

Data:
2017-03-11
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A, Czechowice-Dziedzice
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE