Babski Comber

Data dodania: 2017-02-24

Babski Comber to okazja, by kolejny raz, poświętować z Paniami. W tym roku zapraszamy na inspirujące spotkanie, złożone z wykładu o różnicach w komunikacji interpersonalnej "Ona i On inny, nie winny", połączone z projekcją filmu "Maria Skłodowska - Curie/ biograficzny, Francja, Belgia, Polska, reż. M. Noelle, 100’.

Wykład poprowadzi energiczna Maria Berlińska, która od ponad 25 lat pracuje jako instruktorka warsztatów umiejętności komunikacyjnych i wychowawczych. Od 15 lat prowadzi wraz z mężem Rodzinny Dom Dziecka pod Warszawą.

Przed wykładem będziecie mogły, drogie Panie, posmakować kaw, herbat prosto z Czekodeko i skonsultować się z profesjonalistkami w dziedzinie kosmetyki i skóry - TrychoEstetica oraz otrzymać rabaty do Akademia Biustonosza.

O godzinie 18.00 rozpoczniemy projekcję filmową biograficznego filmu z Karoliną Gruszką w roli Marii Curie - Skłodowskiej.
Jest to historia pełna namiętności, odkryć, wielkiej kobiecej siły. W końcu nasza bohaterka studiowała, mimo, że kobiety w tym czasie studiowac nie mogły, dokonała odkryć, o których nie śniło się uczonym, udowadniając tym samym jak ważna jest wolność w wyborze drogi życiowej.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia:)

Data:
2017-03-08
Rozpoczęcie:
17:15
Zakończenie:
20:00
Miejsce:
Żywiec, Kino Janosik, ul. Sobieskiego 1
Wstęp:
Dorośli: 15 zł / Dzieci: 15 zł
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE