Finał WOŚP ze Starą Kablownią

Data dodania: 2017-01-11

25 lat minęło niezwykle szybko. Ogólnopolska akcja niesienia pomocy potrzebującym świętuje swoje ćwierćwiecze. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest tuż przed nami. Centrum Handlowe Stara Kablownia oraz Chacharnia, zapraszają do wspólnej zabawy połączonej z tradycyjną zbiórką pieniędzy, w tym roku dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

15 stycznia cała Polska, połączona niezwykłą więzią będzie dzielić się dobrocią, ale również wspierać finansowo potrzebujących. Czechowice-Dziedzice, jak co roku, mocno angażują się w organizację Finału. Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z klubem Chacharnia przygotowali mnóstwo atrakcji na tę niedzielę.

Od 14:00 w Klubie wystartuje seria koncertów, które będą zagrzewać do pracy na rzecz WOŚP. Poza częścią muzyczną przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz pokazy i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbędą się na pasażu centrum handlowego. W przerwach pomiędzy występami, w Chacharni czekać będzie także mnóstwo atrakcyjnych licytacji, kiedy to nabywając unikalne gadżety, m.in. koszulkę Legii Warszawa z podpisami piłkarzy, przejazdy samochodami, zaproszenia do hotelu, parków rozrywki, vouchery sklepów, gadżety firm i Fundacji WOŚP, będzie można dodatkowo dołożyć swoją "cegiełkę" do akcji.

Na pasażu Starej Kablowni, od 14:00 do 19:00, odbędą się zabawy i animacje dla dzieci, przygotowane wspólnie z Dziecięce Warsztaty i Centrum Edukacji i Rozwoju. Dodatkową atrakcją będą występy szkolnych zespołów. Za to dla wszystkich, którzy tego dnia przyłączą się do Akcji proponowana będzie profilaktyka prozdrowotna, czyli pomiary ciśnienia tętniczego krwi i poziomu cukru.

Wspólne "Orkiestrowe" granie, łącząc się z całą Polską, zakończy się o 20:00 tradycyjnym "Światełkiem do Nieba". Po pokazie, dodatkowo okraszonym "Ogniami Gandalfa" zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru, czyli kultowego Kaliber 44.

Szczegóły dotyczące harmonogramu 25. Finału WOŚP w Czechowicach Dziedzicach znajdziecie na plakatach oraz na Facebooku: www.facebook.com/wospczechowice

Zapraszamy do wspólnego grania dla Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy i dobrej, integrującej zabawy.

Data:
2017-01-15
Rozpoczęcie:
14:00
Zakończenie:
22:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE