12-ta edycja zawodów

Data dodania: 2016-12-07

W sobotę, 10 grudnia już po raz 12-ty na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie spotkają się dzici, młodzież oraz całe rodziny, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie cykliczne organizowane przez szkołę pływania HumanSport, która szkoli pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania w czterech oddziałach: w Cieszynie, Skoczowie, Bielsku-Białej oraz Krakowie. 

W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 dla wielu młodych pływaków rozpocznie się kolejne ważne wydarzenie – zawody, podczas których będą mieli oni okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. 

Uczestnicy zawodów to adepci szkółek pływackich niezrzeszonych w klubach pływackich ze Śląska Cieszyńskiego i okolic. Wezmą oni udział w zawodach pływackich w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach i tym razem zawody zakończy sztafeta rodzinna z aktywnym udziałem rodzica bądź innego członka rodziny. 

Zobacz film z poprzednich zawodów

Impreza finansowana jest dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz dzięki wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach. 

Data:
2016-12-10
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
12:30
Miejsce:
Cieszyn, Basen Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
Wstęp:
Dorośli: 15 / Dzieci: 15
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE