Szkolenie dla Rodziców „Zabawy rozwijające funkcje rąk, myślenie i mowę. Wykorzystanie zabaw domowych i czynności codziennych do stymulacji prawidłowe

Data dodania: 2016-10-02

Bawmy się z dziećmi! Zabawa zamiast zabawek!

1 października 2016r. (sobota) Fundacja Logopedyczna „Powiem więcej” zorganizowała, w ramach działania Logopedyczne „więcej” na start – stymulacja rozwoju dziecka w wieku niemowlęcym i przedszkolnym – zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Gminy Lipowa, bezpłatne szkolenie dla Rodziców dzieci przedszkolnych (w wieku 3 i 4 lat):
„Zabawy rozwijające funkcje rąk, myślenie i mowę. Wykorzystanie zabaw domowych i czynności codziennych do stymulacji prawidłowego rozwoju dziecka od wieku niemowlęcego do przedszkolnego”.
Uczestnikom szkolenia zaprezentowane zostały informacje na temat roli zabawy, formy zabaw dostosowane do poziomu rozwojowego dziecka, pomysły zabawek wykorzystujące naturalne materiały, a także propozycje wykorzystania naturalnego zaangażowania rodzeństwa oraz innych członków rodziny do zabaw z dzieckiem w codziennych warunkach domowych.

Pamiętajmy! Dzieci do zabawy potrzebują przede wszystkim naszego zainteresowania, uwagi i czasu.

Fundacja Logopedyczna „Powiem więcej”

 

Data:
2016-10-01
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
14:00
Miejsce:
Lipowa, "Przystanek Brzozowa"
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: