KONKURS ZE SKLEPEM MALUSZKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

Data dodania: 2016-07-22
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

SKLEP MALUSZKA z B-B wraz z BESKIDZKĄ MAMĄ zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania JEDNA Z 3 NAGRÓD DO WYBORU!

ZASADY:

1. Napisz w komentarzu TUTAJ na odpowiedź na pytanie którą nagrodę chciałbyś wybrać i dlaczego?

Czas trwania konkursu: 22.07. - 7.08.2016

Regulamin: TUTAJ

 ___

SKLEP MALUSZKA mieści się przy ul. Cyniarskiej 38 w Bielsku-Białej. W swojej ofercie zawiera wózki, foteliki, mebelki, pościele i całe wyprawki najlepszych marek w niskich cenach.

Jak przekazują naszemu portalowi właściciele:

Sami jesteśmy rodzicami i staramy się tak dobierać asortyment w sklepie, żeby z jednej strony klienci mieli wybór, a z drugiej wszystko co sprzedajemy było bezpieczne dla dzieci. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe propozycje dla dzieci i ich opiekunów, jeśli macie Państwo jakieś sugestie to prosimy podzielcie się nimi z nami.

Staramy się tak pracować jak sami chcemy być obsługiwani, kiedy jesteśmy klientami po drugiej stronie lady czy komputera. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i mogą nam się wkraść błędy przy pracy z Państwem, więc prosimy o wyrozumiałość jeśli takie się pojawią.

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE