Król Lew [KONKURS]

Data dodania: 2016-03-24
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Państwa na pokazy specjalne Króla Lwa. Tym razem odbędą się 28 i 29 marca o godzinie 12:00.

Nadszedł czas by Twoje dzieci poznały legendę Króla Lwa. Tylko u nas wyjątkowe pokazy legendarnej animacji z dodatkowymi atrakcjami.

Oprócz wielkiego hitu, będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który zobaczycie wkrótce na kanale Disney Junior.

Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu Król Lew? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by chronić ziemię przodków. Czy młody lew, który do tej pory cały swój czas poświęcał zabawie z przyjaciółmi, podejmie to wyzwanie? Czy odkryje w sobie prawdziwą moc ryku?

Pokazy Króla Lwa oraz materiał nowego serialu „Lwia Straż” niektórzy fani mogli zobaczyć w weekend 19 i 20 marca, natomiast przed nami pozostały seanse 28 i 29 marca o godzinie 12:00.

KONKURS

Pytanie: Kogo chciałbyś zabrać na seans i dlaczego. Na odpowiedzi czekamy tylko 24.03.2016 do godziny: 0:00 na adres: [email protected]

Zwyzięzca zostanie poinformowany o zdobyciu 1 podwójnego zaproszenia (zwycięzca wybiera poniedziałek lub wtorek) dnia 25.03.2016 drogą mailową. 

 

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE