BEAUTY TOUCH DAY SPA [KONKURS]

Data dodania: 2016-03-18
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

Salon BEAUTY TOUCH DAY SPA w Bielsku-Białej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, który rozpocznie się od 1.04. do 15.04.2016. 

Nagrody:

I. Zabieg karboksyterapii na dowolną partię ciała

Karboksyterapia- terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę CO2 (dwutlenku węgla), który wspomaga procesy zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze oraz rozbudowy naczyń krwionośnych. Zabieg karboksyterapii wykorzystywany jest również podczas walki z cellulitem oraz z rozstepami. Dzięki tym procesom poprawia się kondycja skóry, dając szybkie efekty terapeutyczne. Zabieg można wykonać praktycznie na każdej części ciała. 

II. Zabieg d-actor na uda i pośladki

Terapia falą akustyczną. Jest to pierwsza zapewniająca trwałe efekty nieinwazyjna metoda redukcji cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej starzeniem się. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, wzmacnia naczynia krwionośne, a także likwiduje obrzęki poprzez silny drenaż limfatyczny.

III. Strzyżenie nożyczkami termicznymi

Nożyczki termiczne (Thermo-Cut). Thermo-cut oznacza, iż ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia, dzięki czemu włosy nie rozdwajają się i nie puszą. Włosy nie tracą naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powracają do swego stanu naturalnego.

Zasady: 

  • Zamieść w komentarzu na Facebooku >>> TUTAJ <<< odpowiedź na pytanie: Którą z tych 3 nagród wybierasz i dlaczego?

Konkurs trwa do 15.04.2016. Do 20.04.2016 jury wybierze 3 najciekawsze ich zdaniem odpowiedzi, które nagrodzi ww. nagrodami. 

 

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE