Paznokcie wizytówką każdej mamy?

Data dodania: 2016-02-03
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

W minionym tygodniu zaproszono mnie do nowego salonu stylizacji paznokci w Bielsku-Białej. Trendy kojarzyłam jak do tej pory właściwie tylko z nazwą salonu fryzjerskiego, ale okazało się, że w grudniu 2015 powstało „dziecko” Trendy Hair Fashion odpowiedzialne za pielęgnację dłoni i stóp – Trendy Nails Fashion. Fajny pomysł – pomyślałam, ale… co ja mam z tym wspólnego? – Chcemy poznać Pani zdanie jako mamy!

Przyznam, że zwlekałam dość długo z wizytą. Szczerze mówiąc to zapuściłam swoje dłonie i paznokcie do granic możliwości i po prostu było mi wstyd. I co ja z takimi paznokciami  miałabym testować? Będę raczej chodzącą antyreklamą…no ale poszłam. W zasadzie to myślałam sobie, dobra pójdę, pokażę, powiedzą delikatnie, że nie da się nic zrobić i wypuszczą. Tak się składa, że oprócz problemów z kruchą i łamliwą płytką paznokcia oraz nieszczęsnym obgryzaniem (naprawdę staram się nad tym panować…) zapuszczenie paznokci na długość większą niż 2 milimetry graniczy z cudem…

Salon Trendy Nails Fashion mieści się przy ul. Szkolnej. Czystość i estetykę tego miejsca czuć już od progu. Wszystko w bieli, delikatne akcenty mięty, plazma na ścianie… - Ceny pewnie kosmiczne  - pomyślałam. Ale spojrzałam na cennik na drzwiach. Malowanie klasyczne – 10 zł, Manicure ekspresowy – 25 zł,  Manicure klasyczny – 35 zł. Nie tak źle – pomyślałam.

- Pani Aniu, czeka Panią prawdziwa metamorfoza – usłyszałam i już zaczęłam się trochę bać bo przecież jeszcze nie widziała moich dłoni…!?

– To co – przedłużymy sobie? Zapytała pani Asia kiedy zobaczyła moje obgryzki… – Przedłużymy?! W tym momencie wyobraziłam sobie minę mojego męża kiedy wracam z pstrokatymi szponami. Ale Pani Asia widząc moją niepewność wytłumaczyła wszystko dokładnie i powiedziała, że dzięki przedłużaniu paznokci metodą żelową + kolor hybrydowy mogę mieć mocne, wytrzymałe na wszelkie detergenty, paznokcie o długości takiej jaka będzie mi odpowiadała a, dzięki dodatkowo nałożonemu lakierowi hybrydowemu, kolor będzie się trzymał na długi czas. Co miałam więc do stracenia?

 • Przed:

 • W trakcie przedłużania:

 • Efekt końcowy - paznokcie przedłużone metodą żelową + lakier hybrydowy:

Co mnie urzekło w Trendy Nails Fashion w Bielsku-Białej?

Salonów mani/pedi na Podbeskidziu wiadomo - jak mrówek ;) Na każdym rogu otwierają się kolejne. Nieczęsto (czyt. naprawdę rzadko) korzystam z tego typu usług ale zakochałam się. Piękne, zadbane dłonie w 2 h? To jak dla mnie, najszybsza metamorfoza! Poprawia humor o niebo lepiej niż dobrze wykonana  henna ;)

 • Miła i fachowa obsługa, która wskaże „właściwą drogę”, nawet kiedy się początkowo wydaje, że już gorzej być nie może ;)
 • Jako jedni z nielicznych posiadają maszynę AUTOKLAW. Z racji tego, że to urządzenie do sterylizacji do najtańszych nie należy, to nie każdy salon decyduje się zainwestwać w jego zakup. Każdy jednak salon ma obowiązek sterylizacji narzędzi w tego typu maszynach.

Należy zwrócić uwagę na kolor jaki widnieje na opakowaniu, z którego wyciągany jest sprzęt do manicure/pedicure w salonie stylizacji paznokci. Jeśli narzędzia były wysterylizowane w autoklaw to kolor na opakowaniu zmienia się na ciemnozielony. 

TAK POWINNO WYGLĄDAĆ OPAKOWANIE DO KTÓREGO ZAPAKOWANO NARZĘDZIA WYSTERYLIZOWANE W 180 stopniach w AUTOKLAW

(zwróć uwagę czy kolor na opakowaniu jest ciemnozielony).

 • Fajne jest to, że Trendy Nails Fashion, podobnie jak firma matka Trendy Hair Fashion stawia na jakość wykonywanych usług i ciągle szkoli swoich pracowników tak, aby poszerzali swój wachlarz umiejętności i mogli zaoferować większy pakiet usług klientom.
 • Zapomniałabym dodać, że pilniki wykorzystywane do zabiegu, klientka może otrzymać do domu lub jeśli nie chce to są przy niej łamane i wyrzucane. Taka dbałość o higienę zasługuje na pochwałę.
 • Podobała mi się szeroka gama i kolorystyka markowych produktów do manicure marki essie. Z każdą porą roku na klientki czekają też wyjątkowe kolekcje oraz możliwość zdobień.
 • Ceny wykonywanych usług też nie są bez znaczenia. Za dobrą jakość otrzymujemy paznokcie w przystępnej cenie.
 • Na klientki TNF czeka wiele promocji. Np. w lutym do każdego zabiegu na dłonie/stopy – zabieg parafinowy w cenie 15 zł.
 • Podobała mi się mini ściąga z "wzornikiem" kształtów paznokci.

 • Mają ładowarki do telefonów i gniazdka USB :)

A na wszystkie BESKIDZKIE MAMY I TATUSIOW na hasło BESKIDZKA MAMA rabat – 10% na wszystkie zabiegi!

/promocja/

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE